Snow

FİLİZ OTOMASYON

Endüstriyi Fikirler Aydınlatır

Ana_Sayfa İletişim Giriş

HAKKIMIZDA

Avrupa'da işçilik maliyetlerinin artması ve son zamanlarda ülkemizde dövizin değer kazanması meslektaşlarımızın vede bizim ihracat imkanımızı arttırmaktadır.Ama acaba üretimlerimizin teknolojisi ve çalışma proseslerin başarısı avrupalılar için yeterli mi? Ekonomi yapacağız derken acaba neler kaybediliyor? Arge ruhu ve inovasyona olan inanç nerelerde? Bide kurumsal gözüken plazalarda ofisleri olan firmalar ne derece başarılı? Ticaret kaygısı ile yenilikten uzak ve kendi iç bürokrasilerinde boğulmuş firmalar ile nasıl ihracat ve kaliteli ürün ortaya çıkar?Oldu mu oldu;Sen böyle istedin bende yaptım;Bu kadar oluyor demek ne derece doğru.Neden plansız yapılan işlerin sonuçlarının maliyeti hep müşteri üzerinde? İşte tüm bu sorunların çözümü bizde

Bizim Çözümümüz

Öncelikle çekirdek kadromuzu dinamik tutmak, enerjimizin bir kısmını argeye ayırmak,saha incelemelerini ve raporlamayı doğru yapmak,müşteri taleplerini iyi anlamak,çözümler için uygun teknolojileri önermek,projelerin süreçleri içerisinde ileri matematik ve geometri gibi dışarıdan danışmanlık gerektiren hizmetlerini üniversiteler ile beraber çalışarak çözmektir.

Doğru işin ortaya çıkması için müşterilerimize de görev düşmektedir.Müşterilerimizden beklentilerimiz ne istediklerini bilmesi,işe ve iş sonuçlarına hakim olması, proje ile ilgili işletmedeki edindiği tecrübeyi bizim ile paylaşması ve bir şartnameye sahip olmasıdır.

Başarıyı beraber yakalayacağız.

Bize Ulaşın

İletişim

Betbaşı mahallesi meydan sokak No:49/A

Bandırma/Balıkesir

İsmail FİLİZ

Tel : 0545 776 31 95

info@filizotomasyon.com

  Filiz Otomasyon 2015 © Copyright - Tüm Hakları Saklıdır.

Snow
created by: is@mail